FAKTY
latest

reklama

Fakty

fakty

Wyjątkowy koncert charytatywny: „Pomóżmy Bartkowi stanąć na nogi”17. października 2019 roku o godzinie 19.00 w Sali Bankietowej "U Lenarta" w Koluszkach odbędzie się wyjątkowy koncert charytatywny. Wszystkie zebrane wówczas środki przekazane zostaną na leczenie 23-letniego Bartłomieja Szolca.


zdjęcia: siepomaga

Koncert poprowadzi aktorska para: Dorota Deląg i Sebastian Wątroba. Wystąpią m.in.: śpiewaczka operowa Anna Cymmerman, wokalista „Trubadurów” Jacek Malanowski, uczestniczka programu "The Voice of Poland" Katarzyna Kołodziejczyk, uczestniczka programu „Twoja twarz brzmi znajomo” Aleksandra Gintrowska oraz piosenkarka Agata Milczarek. Wstęp jest bezpłatny a udział w koncercie zapowiedział także raper Popek Monster, który wspiera Bartłomieja. Postanowił on wystawić na sprzedaż swojego Harleya Davidsona i 30 tysięcy złotych przekazać na leczenie i rehabilitację 23-latka. 


„Przedmiotem sprzedaży jest Harley Davidson Fat Boy 1.7 o mocy 94 km. Właścicielem jest Paweł POPEK Mikołajuw. Na motocyklu wykonano wizualizację aerograficzną z różnych etapów życia Popka. Paweł jako przyjaciel naszej koluszkowskiej społeczności również pragnie dołożyć cegiełkę w rehabilitacji Bartka Szolca.

Ogłoszenie kierujemy do wszystkich miłośników Harleya, którzy pragną włączyć się w akcję charytatywną: "Pomóżmy Bartkowi stanąć na nogi", a także do fanów Popka chętnych wspomóc tak szczytny cel. Przy zakupie Harleya za kwotę 100 tysięcy złotych Paweł przeznaczy 30 tysięcy złotych na leczenie Bartka. Serdecznie zapraszamy - cel jest szczytny” - możemy przeczytać na stronie OtoMoto.pl, na której Popek Monster wystawił na sprzedaż motocykl.  


Zbiórka środków na leczenie i rehabilitację Bartłomieja trwa od września br. Mężczyzna przebywa w szpitalu, ma obrzęk mózgu po przebytym udarze krwotocznym. Jest częściowo sparaliżowany i grozi mu kolejny wylew krwi do mózgu. Nie jest wykluczone, że będzie konieczna ryzykowna i skomplikowana operacja. Każda wpłata ma ogromne znaczenie, a darowiznę można przekazać na konto fundacji. 
>>>www.niosepomoc.pl<<< Renata Zalewska-Ociepa
źródło: Fundacja Niosę Pomoc/Popek Monster/Siepomaga

« PREV
NEXT »

Popularne