FAKTY
latest

reklama

Fakty

fakty

Trzymał w ręku kota i uderzał nim o chodnikZa znęcanie się nad zwierzęciem odpowie 36-latek z pow. janowskiego. Mężczyzna trzymał w ręku kota i uderzał nim o chodnik. Zdarzenie zauważył jadący do służby policjant. Natychmiast zatrzymał się i odebrał zwierzę mężczyźnie. 36-latek w chwili zatrzymania miał 3 promile alkoholu w organizmie. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do trzech lat pozbawienia wolności.


foto: policjaDo zdarzenia doszło wczoraj przed południem w miejscowości Modliborzyce. Jadący do pracy policjant zauważył stojącego na moście młodego mężczyznę, który trzymał w ręku kota i uderzał nim o chodnik. Policjant natychmiast zatrzymał się i po chwili odebrał zwierzę mężczyźnie. Wezwał na miejsce policyjny patrol.

Jak się okazało, sprawcą tego zdarzenia jest 36-letni mieszkaniec gminy Modliborzyce. Mężczyzna w chwili zatrzymania miał trzy promile alkoholu w organizmie. Po wytrzeźwieniu będą wykonywane z nim czynności procesowe.

Na szczęście zwierzę przeżyło. Kot trafił pod opiekę weterynaryjną. Wkrótce 36-latek usłyszy zarzuty. Za znęcanie się nad zwierzęciem grozi kara do trzech lat pozbawienia wolności.


« PREV
NEXT »

Popularne