Tragiczny wypadek w Dolnym Młynie. Zginął kilka dni przed swoim ślubem - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama


czwartek, 17 października 2019

Tragiczny wypadek w Dolnym Młynie. Zginął kilka dni przed swoim ślubem

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj na drodze powiatowej w miejscowości Dolny Młyn, pow. świecki. W wyniku zdarzenia śmierć poniósł 19-letni kierowca volvo. Śledztwo prowadzone w tej sprawie wyjaśni przyczyny i okoliczności tego tragicznego zdarzenia.


zdjęcia: Facebook/ policja


14 października około 11.20 w miejscowości Dolny Młyn, w powiecie świeckim, doszło do tragicznego wypadku drogowego. Ze wstępnych ustaleń policjantów, pracujących na miejscu, wynika, że 52-letni bydgoszczanin, kierujący ciężarowym dafem, podczas wymijania się z samochodem osobowym volvo, prawym bokiem pojazdu uderzył w drzewo.


 Części z uszkodzonej skrzyni ładunkowej spadły na osobówkę, a wbijając się przez jej przednią szybę spowodowały obrażenia ciała kierowcy. W wyniku zdarzenia śmierć poniósł 19-letni mieszkaniec powiatu żnińskiego. Z 19-letnim Filipem podróżowała także 19-latka i malutkie dziecko. Pozostałym uczestnikom wypadku nic się nie stało.


Policjanci wykonali oględziny, zabezpieczyli ślady i ustalili świadków. Śledztwo prowadzone w tej sprawie, pod nadzorem prokuratora, wyjaśni okoliczności i przyczyny wypadku.


19-latek w sobotę 19 października miał stanąć na ślubnym kobiercu. Tymczasem w piątek 18 października odbędzie się jego pogrzeb. Jego przyjaciele planują dla niego szczególne ostatnie pożegnanie.

źródło: policja/ Fakt24
Joanna Tarkowska
Publikacja: Kamila Ogonowska
f1


f2


f3« PREV
NEXT »

Popularne na Facebooku

Popularne