FAKTY
latest

reklama

Fakty

fakty

Tragiczny finał poszukiwań. Odnaleziono 81-letniego grzybiarzaPo czterech dobach poszukiwań odnaleziono ciało zaginionego 81-latka - podała dzisiaj olsztyńska policja. We wtorek mężczyzna wybrał się na grzyby i od tamtego czasu był poszukiwany.


foto: policjaW piątek około godz. 16.00 znaleziono ciało zaginionego 81-latka. Odnaleziono je w trudno dostępnym, bagiennym terenie dzięki wykorzystaniu policyjnego śmigłowca. Ciało znajdowało się około 4 km od miejsca, gdzie mężczyzna był ostatnio widziany – w przeciwnym kierunku, niż wskazywały pierwotne ustalenia. Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon. Tożsamość mężczyzny została potwierdzona. Policjanci wykonują czynności pod nadzorem prokuratora – podał sierż. Andrzej Jurkun z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie.


81-letni mieszkaniec Bęsi (woj. warmińsko-mazurskie) we wtorek wyszedł na grzyby i od tamtego czasu nie dawał znaku życia. Nie wrócił do domu ani nie nawiązał kontaktu z bliskimi.

81-latka poszukiwało w szczytowym momencie ponad 150 osób, w tym żołnierze WOT, policjanci, strażacy z OSP, wolontariusze z PCK. Zmarły poszedł na grzyby z wiklinowym koszykiem, o lasce. Cierpiał na niedosłuch.


źródło: Niezalezna/ PolsatNews/ RadioZet/ ro.com
« PREV
NEXT »

Popularne