FAKTY
latest

reklama

Fakty

fakty

Słono zapłaci za głupotę...

Ponad pół promila miał w organizmie 31-latek, który doprowadził do groźnej kolizji. Na szczęście w wyniku tego zdarzenia nikt nie ucierpiał. Mężczyzna stracił już prawo jazdy, czekają go też dotkliwe kary finansowe. Materiał filmowy publikujemy ku przestrodze.


foto: policja


Do kolizji doszło w minioną sobotę, około godziny 1.00, na ul. Kujawskiej. 31-letni mieszkaniec Zabrza stracił panowanie nad volkswagenem i uderzył w sygnalizatory świetlne znajdujące się na przejściu dla pieszych. Szczęśliwie, na drodze jego przejazdu nie znalazł się człowiek, zdarzenie mogłoby okazać się tragiczne w skutkach.


Badanie alkomatem wykazało u mężczyzny ponad pół promila alkoholu. Wsiadając w takim stanie za kierownicę, 31-latek popełnił więc przestępstwo. Niestety, mimo medialnych kampanii i wiedzy o tym, że alkohol i prowadzenie auta to szczyt nieodpowiedzialności, nie ma dnia, by gliwicka policja nie zatrzymała nietrzeźwego kierowcy.


 Tylko w czasie ostatniego weekendu mundurowi zatrzymali sześciu kierowców, którzy prowadzili samochody w stanie nietrzeźwości oraz dwóch kierujących po użyciu alkoholu.


« PREV
NEXT »

Popularne