FAKTY
latest

reklama

Fakty

fakty

Policja szuka kierowcy, który śmiertelnie potrącił rowerzystę



Policja poszukuje kierowcy samochodu Toyota Rav4, który w dniu 7 października o godz. 21:10 potrącił rowerzystę na drodze wojewódzkiej nr 780 w miejscowości Kwaczała. Kierujący jednośladem poniósł śmierć na miejscu.


foto: 
KWP w Krakowie 

Z zebranych informacji wynika, że 50-latek jadąc na rowerze drogą wojewódzką 780 pomiędzy miejscowością Kwaczała i Babice został potrącony przez samochód jadący w tym samym kierunku. Kierujący tym samochodem nie zatrzymał się i nie udzielił pomocy poszkodowanemu uciekając z miejsca zdarzenia.

Pojazd, którym poruszał się sprawca wypadku to Toyota Rav4, koloru ciemnego, model 3 - po liftingu, rocznik 2010-2012. Samochód posiada uszkodzenia przedniej części pojazdu w postaci rozbitego reflektora i uszkodzonego zderzaka. Niewykluczone są inne uszkodzenia pojazdu w postaci np. rozbitej przedniej szyby.



Policjanci zwracają się prośbą do wszystkich osób mogących pomóc w ustaleniu tożsamości kierowcy toyoty. Prosimy o pilny kontakt pod numerem telefonu 32-6246-200.


Jak donosi portal RadioZet- Komendant wojewódzki policji w Krakowie wyznaczył 5 tys. zł nagrody dla osoby, która pomoże policji w tej sprawie i wskaże poszukiwanego kierowcę. 

źródło: Policja/ RadioZet

« PREV
NEXT »

Popularne

loading...