FAKTY
latest

reklama

Fakty

fakty

Mężczyzna spłonął we własnym mieszkaniu

Tragedia przy ul. Zielonej w Ostrowie Wielkopolskim. We wtorek, 15 października rano w jednym z bloków wybuchł pożar. Podczas akcji gaśniczej znaleziono na zwłoki mężczyzny.


foto: infostrow.plZgłoszenie o dymie wydobywającym się z mieszkania strażacy odebrali około godz. 9.40. - Po dojechaniu na miejsce okazało się, że pożarem objęte jest jedno pomieszczenie w mieszkaniu oraz korytarz. Z bloku ewakuowano lokatorów, łącznie 18 osób – informuje oficer dyżurny ostrowskiej straży pożarnej. - Po ugaszeniu pożaru w mieszkaniu znaleziono ciało mężczyzny. Na miejscu pracowała policja, prokurator, zarządzanie kryzysowe oraz psycholog z MOPS.


Z informacji przekazywanych przez lokalne media wynika, że ofiara to około 70-letni, niepełnosprawny mężczyzna. Miał mieć problemy w poruszaniem się. Pożar ujawniła opiekunka, która rano przyszła odwiedzić lokatora.

Na razie nie wiadomo, co było przyczyną pożaru. – Na miejscu policjanci pod nadzorem prokuratora i przy udziale biegłego wykonują czynności zmierzające do ustalenia przyczyn i okoliczności tego zdarzenia – mówi Krzysztof Kula, rzecznik prasowy ostrowskiej policji.

Z ogniem walczyły 4 zastępy straży pożarnej. Spłonęło jedno pomieszczenie oraz korytarz, a reszta mieszkania uległa okopceniu.

źródło: 
infostrow.pl

« PREV
NEXT »

Popularne