FAKTY
latest

reklama

Fakty

fakty

Mały Szymek z Ostrowa walczy o życie. Czeka na operację usunięcia oka

Rodzice małego Szymka od początku narodzin walczą o jego zdrowie. Teraz apelują o pomoc w walce o życie małego Szymka.


zdjęcia: infostrow


W chwili obecnej najważniejsze jest jego życie, ale wiemy że czeka nas też operacja usunięcia oka, zamknięcia przetoki która wypycha spojówkę, zakup protezy oraz wymiana jej co jakiś czas, bo przecież małe dziecko tak szybko rośnie. 


My widzimy Szymka jako najpiękniejszego chłopca na świecie, ale niestety ludzie widzą jego odmienność, on sam też jest coraz mądrzejszy i w lustrze zasłania swoje chore oczko. To bardzo boli nas- rodziców, ale obiecaliśmy mu i jego siostrzyczce że zrobimy wszystko aby był zdrowy.


Do założenia zbiórki od dawna zachęcali nas znajomi, my jednak będąc stałymi bywalcami oddziału neurochirurgicznego i onkologicznego widzieliśmy jak wiele jest osób w „gorszej” sytuacji. Radziliśmy sobie, mimo że mama Szymka po urlopie macierzyńskim musiała zrezygnować z pracy, mamy też nieocenioną pomoc rodziny. To jednak nie zmienia faktu, że oszczędności ubywa, a podczas chemioterapii wyjazdów i wydatków będzie tylko więcej.


Dlatego prosimy o pomoc także w formie udostępnień- jeśli udało Ci się doczytać do końca ten skrót naszej historii, która nie powinna się wydarzyć, abyśmy w czasie najtrudniejszego sprawdzianu w naszym życiu nie musieli martwić się o środki finansowe.

Za każdą wpłatę oraz każde udostępnienie bardzo dziękujemy.

f1


f2


f3
źródło: infostrow

« PREV
NEXT »

Popularne