FAKTY
latest

reklama

Fakty

fakty

Klaudia Jachira wchodzi do Sejmu?



Kontrowersyjna hejterka Klaudia Jachira , która zasłynęła głównie z krytyki partii rządzącej i mało wybrednych „żartach” z katastrofy smoleńskiej, teraz najprawdopodobniej wejdzie do Sejmu.


foto: @JachiraKlaudia


O Klaudii Jachirze, grającej epizodyczne role w serialach - a także, co ujawnił portal niezalezna.pl, w rosyjskich produkcjach propagandowych - przed wyborami zrobiło się głośno. Grzegorz Schetyna postanowił wciągnąć autorkę filmików z kukłą Jarosława Kaczyńskiego na listy wyborcze Koalicji Obywatelskiej.

Przyglądając się wynikom szczegółowo, widać, że Jachira szczególnie powinna podziękować warszawiakom z dzielnicy Mokotów. Wszystko wskazuje na to, że na liście Koalicji Obywatelskiej w Warszawie ósme miejsce zajmie Klaudia Jachira, (tam zdobyła 504 głosy), a także Polonii z Wielkiej Brytanii (726 głosów) oraz Niemiec (341 głosów). Sporo głosów otrzymała też w USA (181 głosów) oraz Irlandii (166 głosów).

Jeśli układ głosów mocno się nie zmieni, a Jachira nie zostanie wyprzedzona przez innych kandydatów ugrupowania (najbliżej niej jest Joanna Fabisiak z 4,4 tys. głosów), to uzyska mandat.

„Czyżby szykowała się sensacja?” – napisała na Twitterze sama zainteresowana. „Dziękuję za każdy głos i trzymanie kciuków. Czekamy na wyniki ostateczne” – dodała w innym wpisie. Gratulacje złożył jej już europoseł Koalicji Europejskiej Radosław Sikorski.

źródło: WarszawaWpigulce/ Niezalezna/ wPolityce/ DoRzeczy/ RadioZet
« PREV
NEXT »

Popularne