FAKTY
latest

reklama

Fakty

fakty

Dwóch 14-latków uciekło z ośrodka odwykowego i napadli na 47-latka

Policjanci zatrzymani dwóch nieletnich, którzy pobili i okradli 47-letniego gdańszczanina. Dodatkowo zatrzymani byli poszukiwani jako uciekinierzy z ośrodka odwykowego. Teraz zajmie się nimi sąd rodzinny.


foto: Policja


Dzisiaj w nocy, tuż przed godz. 2.00 wywiadowcy z gdańskiej komendy pojechali w rejon Wrzeszcza, gdzie doszło do rozboju. Na miejsce pojechali także policjanci z komisariatu przy ul. Białej, którzy udzielili pomocy przedmedycznej pokrzywdzonemu 47-latkowi. Funkcjonariusze ustalili, że do mężczyzny podeszło dwóch sprawców, którzy pobili go i ukradli mu telefon oraz pieniądze.


Wywiadowcy zaczęli sprawdzać pobliskie ulice oraz przejścia między budynkami i w odległości kilkuset metrów od miejsca rozboju zauważyli dwie osoby, które przypominały rysopisem sprawców. Funkcjonariusze ruszyli w ich kierunku, jednak ci rozdzielili się i zaczęli uciekać. Po krótkim pościgu wywiadowcy zatrzymali jednego ze sprawców. Kolejny został równie szybko zatrzymany przez mundurowych w Wrzeszcza.


Zatrzymani to dwaj 14-latkowie, którzy uciekli z ośrodka odwykowego. Funkcjonariusze znaleźli przy nich telefon oraz pieniądze pokrzywdzonego. O dalszym losie 14-latków wkrótce zadecyduje sąd rodzinny.

« PREV
NEXT »

Popularne