FAKTY
latest

reklama

Fakty

fakty

Żonę katował, a swoje dziecko wykorzystywał seksualnieSam do winy się nie przyznaje, ale zeznania żony i świadków, a teraz także opinia biegłych nie pozostawiają wątpliwości – 35-latek latami znęcał się nad rodziną, a dodatkowo okazał się pedofilem, który wykorzystał seksualnie własne dziecko. Dopiero molestowanie otrzeźwiło kobietę, która sprawę zgłosiła policji. W czerwcu mieszkaniec powiatu krotoszyńskiego trafił do aresztu, a wkrótce stanie przed sądem.


foto ilustracyjne: lopMężczyzna znęcał się nad żoną 12 lat. Żeby tego było mało zaczął molestować ich wspólne dziecko. I to obudziło kobietę, która sprawę zgłosiła na policję. W ten sposób wyrwała się z piekła, które zgotował jej mąż.

W czerwcu mężczyzna został zatrzymany, usłyszał dwa zarzuty i trafił do aresztu. Teraz do sądu wpłynął akt oskarżenia. – Pierwszy zarzut dotyczy zachowania o charakterze seksualnym, do którego miało dojść w okresie pomiędzy 11 a 12 kwietnia na szkodę osoby poniżej lat 15. Drugi z czynów dotyczy zachowania mężczyzny polegającego nad psychicznym i fizycznym znęcaniu się nad żoną, które przejawiało się używaniem słów wulgarnych, ciągnięciem za włosy, a także używaniem przemocy fizycznej – wyjaśnia Maciej Meler, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Ostrowie Wielkopolskim. – Okoliczności, które zostały stwierdzone przez prokuratora znajdują pełną emanację w zeznaniach pokrzywdzonych i świadków.

Wiarygodność zeznań potwierdzili też biegli psychologowie powołani przez prokuratora., którzy orzekli, że opisy pokrzywdzonych bazują na ich własnych doświadczeniach. Dzięki temu udało się postawić zarzuty, a teraz skierować akt oskarżenia do Sądu Okręgowego w Kaliszu.

Mieszkańcowi podkrotoszyńskiej miejscowości, który nie przyznaje się do zarzucanych mu przez prokuraturę czynów, grozi 12 lat pozbawienia wolności za molestowanie i 5 za znęcanie się nad rodziną.


źródło faktykaliskie.pl

« PREV
NEXT »

Popularne