FAKTY
latest

reklama

Fakty

fakty

Zamość: Tragiczny wypadek na przejeździe kolejowym. Nie żyje 17-latkaDo tragicznego wypadku doszło wczoraj na przejeździe kolejowym w m. Jarosławiec. Kierujący nissanem młody mężczyzna wjechał wprost pod nadjeżdżający pociąg. W wyniku zderzenia na miejscu wypadku zginęła 17-letnia pasażerka samochodu. 23-letni kierowca auta nie odniósł poważniejszych obrażeń. 23-latek oraz maszynista pociągu byli trzeźwi. Szczegółowy przebieg wypadku ustalają policjanci.


foto: policja


Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego w skutkach wypadku, do którego doszło wczoraj na oznakowanym przejeździe kolejowym w podzamojskiej miejscowości Jarosławiec. 


Wstępne ustalenia mundurowych wskazują na to, że 23-letni mieszkaniec Zamościa kierując pojazdem marki Nissan wjechał na przejazd kolejowy wprost pod nadjeżdżający pociąg relacji Przeworsk - Hrubieszów. Młody mężczyzna podróżował z 17-latką z gm. Zamość.

Przybyły na miejsce służby ratunkowe natychmiast podjęły akcję reanimacyjną 17-letniej pasażerki, jednak nie zdołano przywrócić jej funkcji życiowych. Pasażerka poniosła śmierć na miejscu wypadku. Natomiast kierujący nissanem został przewieziony do szpitala. Jak się okazało nie odbniósł poważniejszych obrażeń.

Policjanci zbadali trzeźwość uczestników zdarzenia, zarówno kierujący samochodem, jak i maszynista oraz kierownik pociągu byli trzeźwi. Celem weryfikacji badania od kierującego nissanem oraz maszynisty pobrano krew do badań.

Kierujący nissanem został zatrzymany. Zatrzymane zostały mu również uprawnienia do kierowania pojazdami.

Szczegółowy przebieg wypadku, jego okoliczności pod nadzorem prokuratura wyjaśniają policjanci.

D.K-B.

« PREV
NEXT »

Popularne