FAKTY
latest

reklama

Fakty

fakty

Tragiczny wypadek pod MiłosnąNa trasie pomiędzy Miłosną a Niemstowem doszło do wypadku. Po godz. 13 kobieta kierująca samochodem osobowym wjechała w grupę motocyklistów, którzy jechali na wesele do Wrocławia. 9 osób zostało poszkodowanych. Niestety jedna osoba zmarła na miejscu.


foto: screen wides-youtube


Kamil Rynkiewicz z biura prasowego dolnośląskiej policji przekazał, że do wypadku doszło po godz. 13.00 w sobotę na wysokości miejscowości Miłosna.

70-letnia kobieta jadąca w kierunku Lubina, z nieznanych przyczyn zjechała na przeciwległy pas ruchu i czołowo zderzyła się z kolumną motocyklistów.

Uderzenie było tak mocne, że niektórzy z nich znaleźli się kilkadziesiąt metrów od miejsca zdarzenia. Widok był przerażający.

Motocykliści trafili do szpitali w Lubinie i Legnicy. Stan dwóch ocenia się jako ciężki. Pozostali mają złamane kończyny, potłuczenia i obrażenia głowy. W wypadku zginął 34 -letni mężczyzna.


Poszkodowani motocykliści pochodzą z Głogowa i okolic powiatu głogowskiego. Cała grupa jechała na wesele do Wrocławia. Podaje portal Miedziowe.pl

źródło: TvpInfo/ Rmf24/ PolsatNews/ miedziowe


« PREV
NEXT »

Popularne