FAKTY
latest

reklama

Fakty

fakty

Tragedia pod Włocławkiem. Mama znalazła w łóżku swoją martwą 13- letnią córkęTragedia pod Włocławkiem. Nie żyje 13-letnia Wiktoria. Martwą nastolatkę znalazła w łóżku jej mama.


foto: policja


Do tragedii doszło w nocy z soboty 31 sierpnia na niedzielę 1 września. Tuż przed rozpoczęciem nowego roku szkolnego.

Ze wstępnych ustaleń prokuratury wynika, że dziewczyna w sobotę 31 sierpnia jeździła z siostrą na rolkach w miejscowości Brzyszewo (gm. Chodecz). Dziewczynkom towarzyszył brat, jeździł jednak na rowerze. Wiktoria podczas jazdy uderzyła się w drzewo. Gdy dzieci powróciły do domu siostra 13-latki poinformowała o sytuacji mamę. Wiktoria uskarżała się na ból głowy, zwymiotowała. Po leku przeciwbólowym poczuła się lepiej i poszła spać.

Nad ranem mama 13-latki weszła do pokoju córki. To wtedy zauważyła, że Wiktoria nie oddycha. Rodzice wezwali pogotowie i rozpoczęli reanimację. Niestety, przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon dziewczynki.

Teraz sprawę bada prokuratura. Jest prowadzona z art. 160. kodeksu karnego, czyli narażenie na niebezpieczeństwo. Chodzi o sprawdzenie, czy w tej sytuacji rodzice odpowiednio zareagowali.Grozi za to kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

źródło: wp.pl/ RadioZet/ pomorska/ fakt

« PREV
NEXT »

Popularne