Szczecinek: 13-miesięczna dziewczynka z poważnymi obrażeniami ciała w szpitalu - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama


czwartek, 12 września 2019

Szczecinek: 13-miesięczna dziewczynka z poważnymi obrażeniami ciała w szpitaluSzpital w Szczecinku (zachodniopomorskie) powiadomił prokuraturę o możliwości popełnienia przestępstwa na 13-miesięcznej dziewczynce. Lekarze stwierdzili u dziecka ciężkie obrażenia ciała mogące wskazywać na seksualne wykorzystanie. Dziewczynka obecnie przebywa w jednym ze szpitali w Szczecinie.


foto ilustracyjne: lop


Ryszard Gąsiorowski, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Koszalinie, poinformował w czwartek, że w środę lekarze szczecineckiego szpitala powiadomili Prokuraturę Rejonową w Szczecinku o możliwości popełnienia przestępstwa na 13-miesięcznej dziewczynce. - U dziecka stwierdzono bardzo poważne obrażenia ciała - powiedział Gąsiorowski.

Z informacji uzyskanych przez PAP ze źródeł zbliżonych do śledztwa wynika, że obrażenia dziewczynki mogą wskazywać na jej wykorzystanie seksualne.
< br />Lekarze ze szczecineckiej placówki, do której 13-miesięczną dziewczynkę przywieźli jej rodzice, jeszcze w środę zdecydowali, że konieczne jest przetransportowanie dziecka do placówki o wyższej referencyjności, do Szczecina.

Lekarze ze szczecineckiej placówki, do której 13-miesięczną dziewczynkę przywieźli jej rodzice, jeszcze w środę zdecydowali, że konieczne jest przetransportowanie dziecka do placówki o wyższej referencyjności, do Szczecina.

źródło: TvpSzczecin/ FaktyInteria/ PolsatNews/ radioszczecin

« PREV
NEXT »

Popularne na Facebooku

Popularne