FAKTY
latest

reklama

Fakty

fakty

Skazana na pewną śmierć. Policja szuka zwyrodnialcaPoszukujemy osoby, która w lesie w pobliżu wsi Podlesie Wysokie gm. Mieścisko, przywiązała stalową linką psa do drzewa, skazując go na okrutną i powolną śmierć. 


Suka rasy mieszanej, przypominająca owczarka niemieckiego. Lekarz weterynarii oceniła, że około 2 miesiący temu mogła się oszczenić.Została uratowana przypadkiem, gdyż odnalazł ją spacerujący nieopodal z innym psem mężczyzna. Ten powiadomił służby. Pies był przywiązany na stalowej lince. Była na tyle krótka, że nie mógł się nawet położyć. Stan suczki wskazywał na jej duże wycieńczenie, była wychudzona i odwodniona. Uwolniliśmy zwierzę. Sunia znalazła schronienie u pracowników Fundacji dla Zwierząt #Bahati i umieszczona w ich ośrodku w Skórzewie. Teraz poszukujemy jej oprawcy.
Osoby, które wiedzą, kim mógł być właściciel psa, kto mógł mieć takiego psa u siebie a pod koniec sierpnia zniknął, prosimy o kontakt telefoniczny z dyżurnym naszej jednostki tel. 672681210 Będziemy sprawdzać każdy sygnał, zapewniamy anonimowość.« PREV
NEXT »

Popularne