Przygniótł nastolatka do ściany budynku i uciekł - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama


czwartek, 5 września 2019

Przygniótł nastolatka do ściany budynku i uciekłWyjątkową nieodpowiedzialnością wykazał się 23-latek , który w nocy z soboty na niedzielę kierując audi przygniótł do ściany sklepu 18-latka. W wyniku zdarzenia chłopak trafił do szpitala. Po wszystkim kierowca uciekł z miejsca zdarzenia. Duże zaangażowanie dzielnicowego z terenu gminy Rzekuń doprowadziło do zatrzymania mężczyzny. Okazało się, że nie powinien on kierować samochodem, ponieważ nie posiada w ogóle prawa jazdy.


foto: pixabay

Bardzo dobre rozpoznanie swojego rejonu służbowego to cecha każdego dzielnicowego. Po raz kolejny udowodnił to dzielnicowy z terenu gminy Rzekuń.

Zdarzenie miało swój początek w nocy z soboty na niedzielę w ubiegły weekend. Według osoby zgłaszającej pod jednym ze sklepów przy ul. Ostrowskiej w Ostrołęce kierujący samochodem młody mężczyzna przycisnął do ściany 18-latka, po czym porzucił auto i pomimo próby zatrzymania go przez świadków zdarzenia uciekł. Poszkodowany w wyniku zdarzenia trafił do szpitala.

Na miejscu już po kilku minutach byli ostrołęccy policjanci, którzy potwierdzili zgłoszenie i rozpoczęli poszukiwanie sprawcy tego zdarzenia. W działania włączył się przewodnik z psem tropiącym.

Już kilka godzin później podejrzewany o popełnienie tego zdarzenia został zatrzymany przez dzielnicowego z terenu gminy Rzekuń. Okazał się nim 23-letni mieszkaniec powiatu ostrołęckiego. W chwili zatrzymania był trzeźwy. Została od niego pobrana krew do badań na zwartość narkotyków. Ponadto okazało się, ze mężczyzna nie posiada w ogóle prawa jazdy.

Dalsze postępowanie w tej sprawie prowadzą policjanci z ostrołęckiego Wydziału Prewencji.

Tomasz Żerański

« PREV
NEXT »

Popularne na Facebooku

Popularne