Pożar hotelu w Malezji. Ewakuowano 34 turystów z Polski - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama


środa, 18 września 2019

Pożar hotelu w Malezji. Ewakuowano 34 turystów z PolskiOgień w czterogwiazdkowym hotelu Berjaya Tioman w Malezji pojawił się w środę o godzinie czwartej rano lokalnego czasu. Wśród gości były Polacy. 34 naszych turystów musiało uciekać.


foto: 
sinarharian

Jak informuje RMF FM, około godziny czwartej nad ranem czasu lokalnego w jednym z czterogwiazdkowych hoteli w Malezji - Berjaya Tioman - wybuchł pożar. Ze wstępnych ustaleń wynika, że przyczyną pożaru była eksplozja butli z gazem.

Malezyjska gazeta anglojęzyczna "New Straits Times" podała na swojej stronie internetowej, powołując się na straż pożarną, że domki, które stanęły w ogniu, i w których mieściło się osiem pokoi, całkowicie spłonęły.

Z informacji przekazanych przez Wirtualną Polskę wynika, że na wyspie znajdowała się grupa polskich turystów z biura Rainbow. 34 osoby zostały ewakuowane z płonących zabudowań.

Biuro podróży zapewnia, że udało się uratować cały dobytek turystów i przenieść ich do innego, czterogwiazdkowego hotelu, w którym spędzą najbliższe dwa dni.

Turyści w piątek wyruszą promem do Singapuru, skąd wrócą samolotem do Polski - podaje RMF FM.

źródło: TvpInfo/ PolsatNews/ FaktyInteria/ RadioZet


« PREV
NEXT »

Popularne na Facebooku

Popularne