Morderstwo w pralni w Gorzowie. Napastnik zastrzelony podczas obławy niedaleko Berlina - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama


czwartek, 12 września 2019

Morderstwo w pralni w Gorzowie. Napastnik zastrzelony podczas obławy niedaleko Berlina26-latek podejrzewany o zabójstwo młodej kobiety w Gorzowie Wlkp. został zastrzelony przez niemiecką policję niedaleko Berlina. Do tragedii doszło 11 września przed godziną 13 w pralni przy ul. Owczej w Gorzowie. Do środka wszedł młody mężczyzna, wycelował broń w kierunku młodej kobiety i zastrzelił ją.


foto: policjaDo tragedii doszło po godz. 14. Do pralni na gorzowskim Zawarciu wszedł młody mężczyzna, który wyciągnął pistolet i zaczął strzelać do 26-letniej pracownicy. Po wszystkim wyszedł z budynku, wsiadł do samochodu i odjechał. Ludzie na miejscu rzucili się kobiecie na pomoc. Nie udało się jej jednak uratować.

Policja szybko wytypowała podejrzewanego o dokonanie zabójstwa i ruszyła za nim obława. Informacja o jego poszukiwaniach trafiła do wszystkich jednostek w regionie i w ościennych województwach.

Krótko potem ruszyła obława za sprawcą. Informacja o niej została również przekazana niemieckiej policji.

Z informacji przekazanych przez niemiecką policję wynika, że 26-letni mężczyzna podejrzewany o zabójstwo pracownicy jednej z gorzowskich pralni został zastrzelony przez niemiecką policję niedaleko Berlina – przekazał TVN24 rzecznik lubuskiej policji Marcin Maludy.

źródło: TvpInfo/ PolsatNews/ Rmf24/ Fakt24


« PREV
NEXT »

Popularne na Facebooku

Popularne