FAKTY
latest

reklama

Fakty

fakty

Kraśnik: Ciężarówka z pijanym kierowcą uderzyła w domDo groźnego zdarzenia drogowego doszło dzisiejszej nocy w m. Polichna na drodze krajowej nr 19. Ciężarówka z naczepą przewożącą cement na zakręcie staranowała bariery ochronne, uderzyła w niezamieszkały dom, a potem w kolejny. Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń, przewrócony pojazd uszkodził elewację zamieszkałego budynku. Jak się wkrótce okazało, kierujący pojazdem 45-latek miał organizmie ponad 2,5 promila alkoholu.


foto: policja
Policjanci z Kraśnika zabezpieczali miejsce zdarzenia drogowego, do którego doszło ok. godz. 1 w nocy w miejscowości Polichna. Kierowca ciężarówki przewożącej cement na zakręcie zjechał z drogi, przejechał przez bariery ochronne i uderzył w niezamieszkały dom. Po uderzeniu pojazd przejechał przez ogródek sąsiedniej posesji, gdzie ściął słup energetyczny, przewrócił się na bok i uderzył w kolejny dom, w którym przebywała kobieta. Na szczęście nikt nie doznał obrażen. Samochód uszkodził tylko elewację budynku.

Na miejscu interweniowały służby ratownicze. 45 letni mieszkaniec gminy Chełm został zabrany do szpitala na badania. Okazało się, że mężczyzna jest nietrzeźwy, ma bowiem ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie.

Wkrtóce mężczyzna za swoje nieodpowiedziane zachowanie odpowie przed sądem.

Dzisiaj w ciągu dnia na drodze, w miejscu zdarzenia mogą wystąpić utrudnienia związane z usuwaniem wywróconego pojazdu.

JM

« PREV
NEXT »

Popularne