Chełm: Zwyrodnialec zabili psa siekierą - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama


poniedziałek, 9 września 2019

Chełm: Zwyrodnialec zabili psa siekierąPolicjanci zatrzymali 42 latkę oraz 63 letniego mężczyznę, którzy zabili swojego psa przy użyciu siekiery. Za to przestępstwo grozi im kara do trzech lat pozbawienia wolności. Wobec zatrzymanego mężczyzny Sąd Rejonowy w Chełmie zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania.


foto ilustracyjne: lopW piątek po południu chełmscy policjanci otrzymali zgłoszenie o uśmierceniu psa przy pomocy siekiery w miejscowości Strachosław gmina Kamień. Do procederu miało dojść na początku września br. Policjanci skierowani na miejsce potwierdzili tą informację.

W wyniku podjętych czynności ustalono, że sprawcami przestępstwa są 42- latka oraz 63 – letni mieszkaniec powiatu chełmskiego. Oboje zostali zatrzymani. Wczoraj usłyszeli zarzuty zabicia psa ze szczególnym okrucieństwem, za co zgodnie z ustawą grozi kara pozbawienia wolności do lat trzech. Wobec zatrzymanego mężczyzny Sąd Rejonowy w Chełmie zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania.

« PREV
NEXT »

Popularne na Facebooku

Popularne