FAKTY
latest

reklama

Fakty

fakty

Biłgoraj: Pijana matka wiozła autem małe dziecko, bez zapiętych pasówPrawie 1,5 promila alkoholu miała 42-latka, która wiozła samochodem swoją 3-letnią córkę. Pijana matka została zatrzymana przez policjantów wczoraj w Biłgoraju. Dziecko spało w foteliku bez zapiętych pasów bezpieczeństwa. Teraz o dalszym losie kobiety zdecyduje sąd rodzinny.


foto: policja


Do zatrzymania nietrzeźwej kierującej doszło wczoraj po godzinie 14:00 w Biłgoraju na ul. Armii Kraków. Policjanci zatrzymali samochód m-ki Renault, którym kierowała 42-letnia mieszkanka Biłgoraja, od której czuć było alkohol. Oprócz niej w samochodzie znajdowało się dziecko. 


3-letnia dziewczynka spała w foteliku bez zapiętych pasów bezpieczeństwa. W samochodzie znajdowały się puste butelki po alkoholu. Policjanci zatrzymali należący do kobiety blankiet prawa jazdy i dowód rejestracyjny pojazdu, którym kierowała z uwagi na bark aktualnych badań technicznych.

Badanie alkomatem przeprowadzone przez policjantów wykazało u niej prawie 1,5 promila alkoholu w organizmie. Dziecko trafiło pod opiekę rodziny.

Kwestię właściwego sprawowania obowiązków opiekuńczo – wychowawczych nad małoletnim dzieckiem przez nietrzeźwą matkę zbada Sąd Rodzinny, który zdecyduje o jaj dalszym losie. Ponadto kobieta odpowie za jazdę w stanie nietrzeźwości.

J.K.

« PREV
NEXT »

Popularne