Wałbrzych: Spoliczkował 6-latka, gdyż dzieci bawił się zbyt głośno - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama


piątek, 23 sierpnia 2019

Wałbrzych: Spoliczkował 6-latka, gdyż dzieci bawił się zbyt głośnoW Wałbrzychu na ulicy Długiej doszło do bulwersującego zdarzenia. Jednemu z mieszkańców przeszkadzały zbyt głośno bawiące się przed blokiem dzieci. Z tego powodu uderzył 6-letniego chłopca w twarz. Mama dziecka wezwała na miejsce policję.


foto: pixabay

22. sierpnia na ulicy Długiej w Wałbrzychu doszło do rękoczynów. Jednemu z mieszkańców przeszkadzały zbyt głośno bawiące się przed blokiem dzieci. Zwrócił im uwagę, a gdy jeden z 6-latków odpowiedział, że dalej będą się bawić przed domem wówczas mężczyzna ten, uderzył chłopca w twarz.


Mama dziecka wezwała policję. Funkcjonariusze na miejsce zdarzenia udali się około godziny 14.30. Mężczyzna został pouczony o grożących mu konsekwencjach, a kobieta o przysługujących jej prawach - powiedziała Magdalena Korościk z Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu. Dodała także, że mama 6-latka może złożyć na Komisariacie Policji zawiadomienie o naruszeniu nietykalności jej dziecka. 


Kobieta może także wystąpić do sądu z prywatnym aktem oskarżenia przeciwko mężczyźnie. Za naruszenie nietykalności dziecka groziłaby mu kara grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności do roku. 

Chłopcu na szczęście nic poważnego się nie stało i nie wymagał pomocy lekarskiej.

Renata Zalewska-Ociepa
źródło: Gazeta Wrocławska
« PREV
NEXT »

Popularne na Facebooku

Popularne