Rowerzysta śmiertelne potrącił na pasach 86-latkę i odjechał - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama


wtorek, 27 sierpnia 2019

Rowerzysta śmiertelne potrącił na pasach 86-latkę i odjechałDo tragicznego w skutkach zdarzenia doszło 22 sierpnia w Toruniu na skrzyżowaniu ulic Kraszewskiego i Matejki! Wizerunek rowerzysty i przewożonego na kierownicy mężczyzny zarejestrowały kamery miejskiego monitoringu.


foto: policjaW miniony czwartek (22.08.19) o 12.10 na oznakowanym przejściu dla pieszych przy skrzyżowaniu ul. Kraszewskiego i Matejki w Toruniu doszło do potrącenia prawidłowo przechodzącej przez jezdnię 86-letniej kobiety przez rowerzystę. 


Kierujący rowerem jechał po przejściu dla pieszych, a na kierownicy roweru przewoził innego mężczyznę. W wyniku zderzenia z rowerem 86-latka trafiła do szpitala, gdzie pomimo udzielonej pomocy, następnego dnia, zmarła. Sprawca potrącenia wraz z pasażerem odjechali z miejsca zdarzenia.

Policjanci dotarli do zapisów z kamer monitoringu miejskiego, które zarejestrowały zdarzenie.

Osoby, które rozpoznają mężczyzn jadących rowerem widocznych na załączonych zdjęciach lub posiadają jakiekolwiek informacje w tej sprawie, prosimy o pilny kontakt z policjantami - osobiście: w Komisariacie Policji Toruń – Śródmieście, ul. PCK 2 lub telefonicznie pod numerem: (56) 641 24 52, (56) 641 24 30 lub 112.

 Marta Nawrocka

publikacja: Piotr Duziak


« PREV
NEXT »

Popularne na Facebooku

Popularne