FAKTY
latest

reklama

Fakty

fakty

Pomyliła las ze składowiskiem odpadówTarnogórscy kryminalni wspólnie ze strażnikami leśnymi zatrzymali kobietę, która ciągnikiem wjechała do lasu. Oprócz bezprawnego wjazdu na teren leśny, odpowie też za jego zaśmiecenie. Badanie trzeźwości wykazało że jest pod wpływem alkoholu za co grozi wysoka grzywna i 2 lata więzienia.


foto: policja


Wczoraj w godzinach wieczornych kryminalni z tarnogórskiej komendy prowadzili działania wspólnie z funkcjonariuszami Straży Leśnej. Podczas patrolu lasu w rejonie Kalet zauważyli nietypowy ciągnik, który nie posiadał tablic rejestracyjnych i w ogóle nie powinien jeździć po lesie. 


W związku z bezprawnym wjazdem do lasu, kierującą zatrzymano do kontroli. Traktorzystką okazała się 51-letnia mieszkanka Kalet, od której policjanci wyczuli alkohol. W komisariacie w Kaletach kobietę poddano badaniu na alkomacie i okazało się, że ma prawie 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. 


Strażnicy leśni bardzo szybko ustalili, że sprawczyni przywiozła gruz do lasu. Kobieta przyznała się do zanieczyszczenia lasu. 51-latka odpowie za bezprawny wjazd do lasu i jego zanieczyszczenie gruzem za co otrzyma grzywnę. Ponadto odpowie za jazdę w stanie nietrzeźwości za co grozi kara 2 lat więzienia, zakaz prowadzenia pojazdów oraz wysoka grzywna.

« PREV
NEXT »

Popularne