Parczew: Śmiertelnie potrącił pieszego i uciekł - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama


środa, 28 sierpnia 2019

Parczew: Śmiertelnie potrącił pieszego i uciekłSąd przychylił się do wniosku policji i prokuratury i we wtorek zastosował areszt dla sprawcy śmiertelnego potrącenia pieszego. Do zdarzenia doszło w nocy z 18 na 19 sierpnia na drodze wojewódzkiej W 815 między miejscowościami Siemień, a Żminne. 45 - latek potracił mężczyznę i odjechał nie udzielając mu pomocy. Policjanci zatrzymali go następnego dnia po tym, jak w przydrożnym rowie znaleziono zwłoki.


foto: policja


Sąd Rejonowy w Radzyniu Podlaskim zastosował trzy miesiące aresztu dla mieszkańca gminy Dębowa Kłoda, który w nocy z 18 na 19 sierpnia potrącił pieszego nieopodal miejscowości Żminne. 45 – latek po zdarzeniu odjechał z miejsca nie udzielając pomocy mężczyźnie.

Ciało 68 - latka w przydrożnych zaroślach w minioną sobotę znalazł mieszkaniec pobliskiej wsi. Następnego dnia policjanci ustalili i zatrzymali sprawcę wypadku. Okazał się nim 45 – latek. Mężczyzna został zatrzymany w miejscu swojego zamieszkania. Mundurowi zabezpieczyli też pojazd marki Mitsubishi, którym mężczyzna kierował feralnej nocy.

Zatrzymany przyznał się do winy. Za spowodowanie wypadku i ucieczkę z miejsca zdarzenia grozi mu teraz do 12 lat pozbawienia wolności.


« PREV
NEXT »

Popularne na Facebooku

Popularne