Motocykliści schronili się przed deszczem pod wiaduktem. Wszyscy nie żyją - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama


sobota, 31 sierpnia 2019

Motocykliści schronili się przed deszczem pod wiaduktem. Wszyscy nie żyjąCzterech motocyklistów schroniło się pod wiaduktem. Zaskoczyła ich nagła ulewa. Obok nich przejeżdżał samochód dostawczy, który wpadł w poślizg i uderzył w mężczyzn. Dwóch z nich zginęło na miejscu, dwaj kolejni zmarli jeszcze przed przyjazdem karetki. Trzy osoby podróżujące autem dostawczym zostały ranne. 


foto: pixabay

Tragedia wydarzyła się w piątek około 13.35 w pobliżu miejscowości Bad Lobenstein (Niemcy). Czterech mężczyzn w wieku 43, 57, 60 i 75 lat jechało trzema motocyklami. Podróżowali autostradą A9. W pewnym momencie zaskoczyła ich gwałtowna ulewa. Postanowili zatrzymać się i schronić się pod wiaduktem. Chwilę później wjechał w nich rozpędzony samochód dostawczy. 


Przyczyny wypadku bada policja. Najpewniej kierowca wpadł w poślizg i stracił panowanie nad autem. Rzecznik policji podkreślił, że ustalenie przyczyn zdarzenia może potrwać. 


38-letni kierowca samochodu dostawczego oraz 31-letni pasażer zostali lekko ranni i trafili do szpitala. Trzecia osoba z auta, 29-latek, odniosła poważne obrażenia. Śmigłowiec przetransportował go do szpitala w Kulmbach.

Autostrada A9 przez siedem godzin po wypadku była całkowicie nieprzejezdna. 

Renata Zalewska-Ociepa
źródło: polsatnews
« PREV
NEXT »

Popularne na Facebooku

Popularne