Misiewicz wycofał pozew wobec Vegi. Chodziło o film "Polityka" - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama


środa, 28 sierpnia 2019

Misiewicz wycofał pozew wobec Vegi. Chodziło o film "Polityka"Bartłomiej Misiewicz, były rzecznik Ministerstwa Obrony Narodowej, wycofał pozew przeciwko twórcom i dystrybutorom filmu "Polityka" w reżyserii Patryka Vegi.


foto: screen-wideo-YouTube- Były rzecznik MON Bartłomiej Misiewicz publicznie ogłaszał pójście na wojnę z reżyserem Patrykiem Vegą. Misiewicz miał domagać się wglądu w scenariusz oraz usunięcia z filmu scen, które przedstawiają go w bardzo negatywnym świetle, a także aż miliona złotych zadośćuczynienia i przeprosin w mediach, m.in. "Super Expressie", "Fakcie", "Gazecie Wyborczej" i "Rzeczpospolitej".

W internecie pojawiły się fragmenty filmu, występuje wzorowana na Misiewiczu postać. Zdaniem byłego rzecznika MON, pokazane w scenach wątki są niezgodne z prawdą i nie odzwierciedlają rzeczywistości.

Chodzi m.in. o sceny gdzie bohater wręcza łapówki, bierze narkotyki, oferuje pracę za seks i jest w związku ze swoim przełożonym.

Nic więc dziwnego, że były urzędnik się wkurzył i zażądał usunięcia z filmu przypominającą go postać.

Bartłomiej Misiewicz osobiście nie odniósł się informacji o wycofaniu pozwów. Jednak jak ustaliła "Gazeta Wyborcza", na początku sierpnia Bartłomiej Misiewicz wycofał wniosek o zakaz dystrybucji filmu i pozew przeciwko jego twórcom.


Premiera nowego filmu Patryka Vegi "Polityka" ma nastąpić już na początku września 2019 roku. Na ekrany kin trafi on już w środę, 4 września.Zobacz zwiastun:źródło: press/ se.pl/ dorzeczy/ onet/ PolsatNews/ FaktyInteria/ RadioZet
« PREV
NEXT »

Popularne na Facebooku

Popularne