FAKTY
latest

reklama

Fakty

fakty

Hrubieszów: Zasnął za kierownicąHrubieszowscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło minionej nocy w miejscowości Wereszyn gmina Mircze. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 28 letni ob. Ukrainy kierujący samochodem dostawczy marki Opel Vivaro najprawdopodobniej zasnął za kierownicą. Samochód zjechał na przeciwległy pas ruchu, a następnie na pobocze drogi i uderzył w drzewo. W wyniku tego zdarzenia 51 letnia pasażerka Opla trafiła do szpitala.


foto: policjaHrubieszowscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło minionej nocy w miejscowości Wereszyn gmina Mircze. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, 28 letni kierowca Opla Vivaro, ob. Ukrainy najprawdopodobniej zasnął za kierownicą pojazdu, w wyniku czego na prostym odcinku drogi zjechał na przeciwległy pas ruchu, a następnie na pobocze drogi i uderzył czołowo pojazdem w drzewo.


 Uszkodzenia pojazdu były na tyle duże, że 51 letnią pasażerkę opla ob. Ukrainy udało się uwolnić z samochodu dopiero po interwencji strażaków i użyciu przez nich specjalistycznego sprzętu. Kobieta z licznymi obrażeniami trafiła do szpitala. Kierujący pojazdem był trzeźwy. Aktualnie policjanci wyjaśniają wszelkie okoliczności tego zdarzenia.

Policjanci apelują do wszystkich użytkowników dróg o zachowanie ostrożności i kierowanie się zasadami bezpieczeństwa. Nasze bezpieczeństwo na drodze zależy od rozsądku, rozwagi, wyobraźni oraz dostosowania do warunków panujących na drodze.

Wyk: J.K.

« PREV
NEXT »

Popularne