FAKTY
latest

reklama

Fakty

fakty

Groził, że wyrzuci psa przez okno i się zabijePolicjanci z II komisariatu przeprowadzali interwencje wobec agresywnego mężczyzny, który groził, że wyrzuć swojego psa przez okno i się zabije. Aby zapobiec tragedii, policjanci musieli wyważyć drzwi do jego mieszkania. Desperat został powstrzymany i trafił do szpitala.


foto: pixabay


Interwencja miała miejsce w centrum miasta. Patrol policji został wezwany do agresywnego mężczyzny, który z okna swojego mieszkania wyrzucał przedmioty na ulice. Kiedy mundurowi przybyli na miejsce to mężczyzna ten był w oknie kamienicy na drugim piętrze. 


Używając wulgaryzmów usiłował zmusić policjantów do tego, aby odjechali. Mundurowi szybko ustalili mieszkanie, w którym jest mężczyzna i udali się pod jego drzwi. Niestety agresor nie chciał wpuścić ich do środka. Ponownie używając wulgaryzmów chciał zmusić policjantów do odstąpienia od wykonywania swoich obowiązków. 


Jednak tym razem zagroził też, że jeśli policjanci nie odjadą to wyrzuci swojego psa przez okno. Albo on sam się zabije skacząc z okna. Była to już na tyle poważna sytuacja, że mundurowi zdecydowali o siłowym wejściu do mieszkania. Po wyważeniu drzwi obezwładnili mężczyznę i wezwali na miejsce karetkę pogotowia. 


Decyzją lekarza mężczyzna został umieszczony w szpitalu psychiatrycznym. Psem desperata zajęła się jego matka. Zdecydowana postawa policjantów pozwoliła na uniknięcie tragedii.

« PREV
NEXT »

Popularne