FAKTY
latest

reklama

Fakty

fakty

Fala śmiertelnych wypadków w powiecie słupskimFunkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Słupsku intensywnie pracowali na miejscach trzech tragicznych wypadków, które w ostatnim czasie wydarzyły się na terenie powiatu słupskiego. W ciągu tygodnia na naszych drogach miały miejsce trzy wypadki, w których zginęły trzy osoby. Byli to mężczyźni w wieku 57, 29 i 39 lat. Policjanci aktualnie ustalają szczegóły wypadków i apelują do kierowców o rozwagę i zachowanie zdrowego rozsądku.


foto: policja


W minionym tygodniu słupscy policjanci bardzo intensywnie pracowali na miejscach wypadków drogowych. Niestety w tak krótkim czasie, na drogach powiatu słupskiego zginęły 3 osoby. Pierwszy wypadek wydarzył się 27 lipca w nocy ok. godz. 3.30, gdzie na prostym odcinku drogi 57-letni mężczyzna z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w przydrożne drzewa. W wyniku odniesionych obrażeń poniósł śmierć na miejscu. 


Do drugiego wypadku doszło dwa dni później ok. godz. 10.00 w miejscowości Wielka Wieś, gdzie na prostym odcinku drogi doszło do potrącenia 29-letniego pieszego, który zmarł po przewiezieniu do szpitala.


 Trzeci tragiczny wypadek miał miejsce we wtorek 30 lipca ok. godz.14.00 na DK nr 6, w miejscowości Nowa Dąbrowa. W tym zdarzeniu brały udział pojazdy Fiat Ducato oraz ciągnik rolniczy, śmierć poniósł 39-letni mężczyzna. Do każdego ze zdarzeń natychmiast docierali policjanci, którzy zabezpieczali miejsca zdarzenia, udzielali pierwszej pomocy przedmedycznej, organizowali objazdy, zabezpieczali ślady, wykonywali oględziny, przesłuchiwali świadków i ustalali okoliczności tych wypadków.


Funkcjonariusze ponawiają apel o rozwagę i zachowanie szczególnej ostrożności na drodze. Pamiętajmy o dostosowaniu prędkości do panujących warunków. Kiedy wybieramy się w dłuższą podróż, zaplanujmy przerwy na odpoczynek w jej trakcie. Przestrzegajmy obowiązujących przepisów ruchu drogowego i włączmy wyobraźnię za kółkiem.

« PREV
NEXT »

Popularne