FAKTY
latest

reklama

Fakty

fakty

Chełm: Stał na ambonie z pętlą na szyiDzięki szybkiemu i zdecydowanemu działaniu policjantów mieszkaniec Chełma, który zamierzał popełnić samobójstwo, bezpiecznie trafił pod opiekę lekarzy. 31-letni desperat stał na ambonie myśliwskiej z pętlą na szyi. Funkcjonariusze wykorzystując rozmowę z nim podchodzili bliżej. Gdy mężczyzna nagle wyskoczył został przez nich złapany i wciągnięty do środka.


foto: pixabayW piątek dyżurny chełmskiej komendy otrzymał zgłoszenie o próbie samobójczej, do której miało dojść na ambonie myśliwskiej na terenie gminy Chełm. Na miejsce skierowani zostali policjanci z wydziału patrolowo-interwencyjnego sierż. Jakub Strzelecki i st. post. Rafał Kożuch, którzy potwierdzili zgłoszenie. 


Z uwagi na fakt, że 31-letni desperat znajdował się na wysokości z założoną na szyi pętlą, potrzebna była natychmiastowa reakcja. Funkcjonariusze wykorzystując rozmowę z nim podchodzili bliżej. Gdy mężczyzna nagle wyskoczył został przez nich złapany i wciągnięty do środka. Dzięki temu nie doznał żadnych obrażeń.

Policjanci bezpiecznie sprowadzili go na dół. Tam został przekazany pod opiekę załogi karetki pogotowia, która przewiozła go do szpitala. Niewątpliwie szybkie i zdecydowane działanie policjantów, jak też przekazane przez samego desperata zgłoszenie zapobiegły tragedii.

E.C.

« PREV
NEXT »

Popularne