Chełm: 16-latek uciekał przed policyjnym patrolem. Padły strzały - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama


piątek, 2 sierpnia 2019

Chełm: 16-latek uciekał przed policyjnym patrolem. Padły strzałyDzisiejszej nocy w Chemie policjanci podjęli pościg za samochodem marki Saab, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Wcześniej uwagę funkcjonariuszy zwróciło nieprawidłowe oświetlenie w tym pojeździe . W trakcie ucieczki kierowca uszkodził dwa policyjne radiowozy, próbował najechać na jednego z policjantów. Kierujący saabem został zatrzymany, to 16-letni chełmianin.


foto: policja

Wczoraj przed północą policjanci z drogówki na ulicy 3-go Maja w Chełmie zwrócili uwagę na samochód marki Saab, który wyjeżdżał z parkingu. Auto posiadało nieprawidłowe oświetlenie. Gdy dali sygnał do zatrzymania się, kierowca nie reagował i jechał dalej. Wtedy ruszyli za nim. 


Wsparcia udzielił im inny patrol pełniący służbę na terenie Chełma. Na ulicy Hrubieszowskiej zablokowali ten pojazd. Gdy wysiedli chcąc uniemożliwić mu dalszą jazdę, kierujący ruszył samochodem w kierunku jednego z policjantów, doszło przy tym do uszkodzenia dwóch radiowozów. 


Wówczas funkcjonariusze wykorzystali broń służbową. Kierujący saabem odjechał z miejsca. Nie zdołałam długo ukryć się przed policją, jeszcze tej samej nocy został zatrzymany. To 16-letni mieszkaniec Chełma. Jak się okazało wraz z nim jechało jeszcze czterech nastolatków. Dzisiaj z udziałem nieletniego będą wykonywane dalsze czynności procesowe.

E.C

« PREV
NEXT »

Popularne na Facebooku

Popularne