Agresywny mężczyzna kopnął psa spacerującej kobiety - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama


środa, 28 sierpnia 2019

Agresywny mężczyzna kopnął psa spacerującej kobietyKryminalni z Pragi Północ zatrzymali mężczyznę, któremu dzisiaj w prokuraturze przedstawiono zarzut znęcania się nad psem. Zgodnie z Ustawą o ochronie zwierząt za to przestępstwo 40-latkowi grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.


zdjęcia: policja/ screen-wideoDo zdarzenia doszło w ubiegły poniedziałek przed godziną 18.00 w rejonie Ronda Starzyńskiego. Nieznany jeszcze wtedy mężczyzna kopnął psa przechodzącej kobiety. Ranne zwierzę trafiło pod opiekę weterynarza.

Czynności w tej sprawie wykonywali policjanci z wydziału dochodzeniowo-śledczego komendy przy ul. Jagiellońskiej. Funkcjonariusze przyjęli zawiadomienie, ustalili i przesłuchali świadków.

Podczas dalszych czynności procesowych dochodzeniowiec przeanalizował zgromadzone informacje oraz zabezpieczony monitoring, który okazał się kluczowy dla sprawy i na ich podstawie wytypował mężczyznę odpowiedzianego za to zdarzenie. Szybka reakcja kryminalnych doprowadziła do zatrzymania 40-letniego mieszkańca Pragi Północ.

Dzisiaj w północnopraskiej prokuraturze mężczyźnie przedstawiono zarzut znęcania się nad psem.

Zgodnie z Ustawą o ochronie zwierząt za to przestępstwo grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

po

« PREV
NEXT »

Popularne na Facebooku

Popularne