Zwłoki noworodka na śmietniku. Policja prosi o pomoc - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

czwartek, 11 lipca 2019

Zwłoki noworodka na śmietniku. Policja prosi o pomoc


Zwłoki noworodka znaleziono w kontenerze na śmieci w Karwinie w czeskiej części Śląska Cieszyńskiego, przy granicy z Polską. Tamtejsza policja prosi o pomoc w wyjaśnieniu przyczyn śmierci dziecka. Śledczych interesują informacje na temat kobiet, które były w ciąży, a nie mają dziecka.


foto: 
policie.cz

Gabriela Pokorná, naczelny komisarz Wojewódzkiej Komendy Policji w Ostrawie, poinformowała media, że ciało dziecka znaleziono 2 lipca, policja przyjęła zgłoszenie tego dnia po godz. 20.00.

Zwłoki dziecka były zawinięte w ubrania i pościel. Opublikowano zdjęcie kołderki.
– Zwracamy się do mieszkańców z prośbą o dostarczenie nam wszelkich informacji, które mogą dotyczyć popełnionego czynu. Istotne dla policji są informacje o kobietach, które były w ciąży, a po porodzie nie mają przy sobie dziecka. – zaapelowała Pokorná.


Mieszkańcy miasta są zbulwersowani. Tym bardziej, że okno życia znajduje się 15 minut od miejsca gdzie znaleziono zwłoki. - To niecałe 2 kilometry - mówią.

Ze względu na bliskość polskiej granicy, czescy policjanci proszą o pomoc naszych śledczych. Udostępniono zdjęcie pościeli znalezionej przy dziecku. Wszystkie osoby posiadające informacje na ten temat, proszone są o kontakt z najbliższym posterunkiem policji.


źródło: TvpInfo/ DziennikZachodni/ onet/ RadioZet

« PREV
NEXT »

Popularne na Facebooku

Popularne