Wędkarze znaleźli nad jeziorem dziecięce ubrania. Trwają poszukiwania - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama


środa, 24 lipca 2019

Wędkarze znaleźli nad jeziorem dziecięce ubrania. Trwają poszukiwaniaW województwie podlaskim nad brzegiem jeziora Toczyłowo wędkarze znaleźli koszulkę oraz buty dziecka. Służby prowadzą poszukiwania - poinformowało RMF 24.zdjęcia: 
OSP Prostki

Informację o najprawdopodobniej zaginionym dziecku strażacy otrzymali dziś tj. 24 lipca 2019 roku około godziny 6:00 rano. Strażacy i policjanci poszukują dziecka, którego koszulkę i buty znaleźli wędkarze nad brzegiem jeziora. Pierwsze podjęte działania to poszukiwania na dzikiej plaży nad jeziorem Toczyłowskim w Boguszach. Sprawdzane jest jezioro w okolicach plaży i same kąpielisko.

W akcji poszukiwawczej bierze udział 20 strażaków z Prostek, Ełku, Grajewa i Giżycka. Dno jeziora zostało już przeszukane przez płetwonurków, teraz wykorzystywany jest sonar. Nie ma pewności, czy dziecko, które zostawiło/porzuciło na brzegu swoje rzeczy, weszło do wody. Jednocześnie policja rozpytuje w okolicy do kogo mogą należeć buty i koszulka pozostawione nad brzegiem jeziora.


Istnieje duże prawdopodobieństwo, że garderoba została porzucona już kilka dni temu celowo lub przez przypadek i niewykluczone, że nie ma nic wspólnego z zaginięciem dziecka. Służby muszą to jednak potwierdzić.

W załączeniu zdjęcia pozostawionej zielonej koszuli na ramiączka oraz butów.

W przypadku rozpoznania odzieży lub posiadanej informacji, iż dziecko wróciło z kąpieliska bez ubrań prosimy o niezwłoczny kontakt z Policją.


foto1

foto2

foto3

foto4« PREV
NEXT »

Popularne na Facebooku

Popularne