Tragiczny wypadek. Uczestnikiem był pijany kierowca (ZDJĘCIA) - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

sobota, 13 lipca 2019

Tragiczny wypadek. Uczestnikiem był pijany kierowca (ZDJĘCIA)


Policjanci z Dąbrowy Górniczej pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku drogowego, do którego doszło w sobotni poranek na skrzyżowaniu ul. Piłsudskiego i Srokowskiego. W wyniku zderzenia opla z chevroletem, śmierć na miejscu poniósł 77-letni kierujący sparkiem. Jak się okazało, 25-letni kierowca signum miał 1,3 promila alkoholu w organizmie.


Do zdarzenia doszło dzisiaj około godz. 6.20 w Dąbrowie Górniczej na skrzyżowaniu ul. Piłsudskiego z ul. Srokowskiego. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 25-letni mieszkaniec Będzina kierujący oplem signum, na prostym odcinku jezdni zderzył się czołowo z wyjeżdżającym z bocznej, podporządkowanej drogi chevroletem sparkiem, który po uderzeniu zmieniając kierunek jazdy nieznacznie uszkodził jadącego również ul. Piłsudskiego w kierunku centrum miasta seata leona. 


W wyniku zderzenia pojazdów śmierć na miejscu poniósł 77-letni kierujący chevroletem. Przybyły na miejsce prokurator zarządził sekcję zwłok dąbrowianina. 

Do szpitala z urazem głowy i kręgosłupa, bez czucia w dolnych partiach ciała trafił również kierujący oplem signum, u którego jak się okazało stwierdzono w organizmie 1,3 promila alkoholu. Wszczęte śledztwo wyjaśni przyczyny i okoliczności tego tragicznego w skutkach zdarzenia.


foto: 1

foto: 2

foto: 3

foto: 4
foto: 5

« PREV
NEXT »

Popularne na Facebooku

Popularne