Strzelanina w Warszawie. Nie żyje 43-letnia kobieta - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

piątek, 12 lipca 2019

Strzelanina w Warszawie. Nie żyje 43-letnia kobieta– Po godz. 11 dostaliśmy informację o możliwym zgonie kobiety w budynku. Policjanci, którzy udali się na miejsce, potwierdzili, że nie żyje 43-latka – poinformował st. asp. Rafał Retmaniak z komendy stołecznej policji. Do tragedii doszło przy ul. Łąkocińskiej.


foto: policjaJak informuje portal MRF24 - kobieta rozmawiała na klatce schodowej z przedstawicielem spółdzielni mieszkaniowej. Wtedy z góry zszedł 64-latek - właściciel mieszkania, które wynajmowała od niego 43-latka. Mężczyzna oddał kilka strzałów w stronę kobiety. Zadał też cios nożem jej synowi.

Mężczyzna po ataku wyszedł przed kamienicę i podpalił samochód ofiary oraz pobliską szopę – dodaje portal.

Wszystkie okoliczności zbrodni są szczegółowo weryfikowane, a w sprawie został zatrzymany 64-letni mężczyzna. Na miejscu są policjanci z grupy dochodzeniowo-śledczej i policyjni technicy. Oficer prasowy Komendy Rejonowej Policji Warszawa VI podkom.Paulina Onyszko dodała, że prawdopodobnie jest związek między pożarem a zabójstwem kobiety.
Policja nie potwierdza informacji o strzałach, nie wypowiada się również o pożarach. Jak dowiedział się TVN Warszawa ogniem miał zająć się dom jednorodzinny na jednej z działek. Miał spalić się także samochód, który stał w innym miejscu. Nie wiadomo czy zdarzenia te są ze sobą powiązane.
źródło: TvpInfo/ RMF24/ FAKT2

« PREV
NEXT »

Popularne na Facebooku

Popularne