FAKTY
latest

reklama

Fakty

fakty

Rodzinna bójka w centrum Lublina. Ranna kobieta straciła przytomność. Zatrzymano 5 osób


Będący na urlopie policjant z I komisariatu jadąc w sobotnie popołudnie przez centrum miasta zauważył leżącą na jezdni kobietę. Ze względu na posiadane przez nią obrażenia, policjant udzielił jej pierwszej pomocy. 44-latka została przewieziona do szpitala. Okazało się, że kobieta wcześniej uczestniczyła w bójce wspólnie z pięcioma innymi osobami. Cała piątka została zatrzymana. Wczoraj po wytrzeźwieniu uczestnicy rodzinnej bójki usłyszeli zarzuty.


W sobotę po godz. 20.30 będący na urlopie policjant z I komisariatu jadąc ul. Lubomelską zauważył leżącą na pasie ruchu kobietę. W niedalekiej odległości z kolei biła się miedzy sobą grupa osób. Policjant zatrzymał swoje auto i ruszył w kierunku kobiety. 


Jak się okazało na głowie posiadała krwawiące rany, a po chwili straciła przytomność. Funkcjonariusz wspólnie z innym świadkiem udzielili jej pierwszej pomocy tamując krwotok. Wezwana na miejsce karetka pogotowia zabrała kobietę do szpitala.

Po chwili na miejsce przyjechali powiadomieni o zajściu policjanci z Oddziału Prewencji Policji w Lublinie, którzy zatrzymali uczestników bójki. Byli to czterej mężczyźni w wieku 17, 23, 44 i 45 lat oraz 40-letnia kobieta. Ponieważ znajdowali się oni w stanie nietrzeźwości, zostali zatrzymani w policyjnym areszcie.

Po wytrzeźwieniu, trafili na Komisariat I Policji w Lublinie. Jak ustalili mundurowi, pomiędzy tymi osobami doszło do rodzinnej sprzeczki, która zakończyła się bójką. W zdarzeniu tym brała udział także kobieta, która trafiła do szpitala.

Zatrzymani do tej sprawy na komisariacie usłyszeli zarzuty udziału w bójce. Dodatkowo dwóch mężczyzn odpowie za kierowanie gróźb w kierunku jednej z kobiet.

AK

« PREV
NEXT »

Popularne