Policja publikuje zdjęcie ojca poszukiwanego 5-latka i apeluje o pomoc - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

piątek, 12 lipca 2019

Policja publikuje zdjęcie ojca poszukiwanego 5-latka i apeluje o pomoc


Nie ustają poszukiwania zaginionego 5-letniego Dawida Żurkowskiego z Grodziska Mazowieckiego. Na stronie warszawskiej policji opublikowano wizerunek ojca chłopca. Śledczy apelują, by zgłaszali się wszyscy, którzy widzieli go w środę. Mężczyzna miał wysłać wiadomość, w której sugerował matce chłopca, że już więcej nie zobaczy dziecka – dowiedział się portal tvp.info ze źródeł zbliżonych do śledztwa.


Na stronie warszawskiej policji opublikowano w piątek wizerunek ojca zaginionego 5-latka z Grodziska Maz. Policjanci apelują, by wszyscy, którzy widzieli go w środę, zgłosili się i wskazali, gdzie to było.

Mężczyzna z chłopcem odjechał z Grodziska w nieznanym kierunku szarą skodą fabią o numerze rejestracyjnym WGM 01K9. Samochód na szybie przy miejscu pasażera od strony kierowcy ma zasłonę przeciwsłoneczną z logo Zygzaka McQueena. Policja ustaliła, że mężczyzna mógł przemieszczać się między Grodziskiem a lotniskiem na Okęciu. Znaleziono ten samochód, ale ważna jest informacja, którędy jechał i gdzie się zatrzymywał.

Rzecznik stołecznej policji kom. Sylwester Marczak w rozmowie z PAP ponowił apel do wszystkich osób, które widziały tę skodę, Dawida lub jego ojca, o kontakt. Funkcjonariusze proszą o wskazanie miejsca, w którym widziano mężczyznę i dziecko. Pomóc może także przejrzenie nagrań z kamer samochodowych, zwłaszcza z jazdy w środę między godz. 17 a 21 na trasie między Grodziskiem a Okęciem.


Poszukiwany chłopiec jest ubrany w niebieską bluzę, niebieskie spodnie jeansowe i niebieskie trampki z logo Zygzaka McQueena. Wszelkie zgłoszenia na temat zaginionego Dawida, nawet anonimowe, można przekazywać policjantom z Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim, tel. 22 755 60 10 (-11,-12,-13). Można też zatelefonować do najbliższej jednostki policji lub pod numer alarmowy 112.


źródło: TvpInfo/ PolsatNews/ Rmf24/ kurierlubelski

« PREV
NEXT »

Popularne na Facebooku

Popularne