Polak zamordowany w Anglii. Zabójcy urządzili mu piekło na ziemi - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

niedziela, 7 lipca 2019

Polak zamordowany w Anglii. Zabójcy urządzili mu piekło na ziemi


Wizerunki dwóch mężczyzn, którzy podejrzani są o zabójstwo i uprowadzenie Tomasza S. opublikowane zostały przez brytyjską policję. Mężczyznę porwano w marcu br. z jego domu w Birmingham. Polakowi udało się uciec sprawcom i znalazł się na szpitalnym oddziale, zmarł jednak na skutek odniesionych obrażeń w dniu 21 czerwca.

foto: mirror

Jak podają Brytyjskie media 45-latka uprowadzono 27 marca rano z jego domu w Birmingham. Został umieszczony w białej furgonetce przez dwóch mężczyzn i wywieziony do wioski Lancashire. Tam poddany został strasznym torturom.  


W tym samym dniu rannemu mężczyźnie udało się uciec. Szukając pomocy próbował dobijać się do drzwi domu w Bickerstaffe (hrabstwo Lancashire) około godz. 22.45. Mężczyzna miał poparzone 75 proc. ciała i widoczne ślady torturowania. Został przewieziony na szpitalny oddział, jednak  zmarł w wyniku odniesionych obrażeń 21 czerwca.


Zdjęcie samochodu, którym poruszali się podejrzani oraz ich wizerunki zostały opublikowane przez Policję z hrabstwa West Midlands. Miejsce przebywania pojazdu starają się ustalić śledczy. 
Policja zaapelowała w szczególności do członków polskiej społeczności w Wielkiej Brytanii, by pomogli w ujęciu podejrzanych mężczyzn i zgłaszali się. Policja zagwarantowała pełną anonimowość.

Osoby, którym udało się rozpoznać sprawców na zdjęciach, proszone są o skontaktowanie się z funkcjonariuszami policji przez Live Chat na stronie west-midlands.police.uk lub kontakt telefoniczny pod numerem 0121 626 6025. 
źródłó: Fakt24« PREV
NEXT »

Popularne na Facebooku

Popularne