Pijany traktorzysta z zakazem prowadzenia pojazdów i... pięcioma pasażerami - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

wtorek, 2 lipca 2019

Pijany traktorzysta z zakazem prowadzenia pojazdów i... pięcioma pasażeramiPolicjanci ze Skoczowa zatrzymali w sobotnią noc kierującego ciągnikiem rolniczym. Mieszkaniec Brennej kierował traktorem bez wymaganych uprawnień, z sądowym zakazem prowadzenia pojazdów oraz na „podwójnym gazie". Jakby tego było mało, mężczyzna przewoził... pięciu pasażerów.


Do zdarzenia doszło w nocy z piątku na sobotę. Policjanci, po otrzymaniu zgłoszenia o nietrzeźwym kierowcy, natychmiast rozpoczęli jego poszukiwania. Zatrzymali go w Brennej na ul. Jatny. Jak się okazało, wraz z kierującym w traktorze podróżowało jeszcze pięciu pasażerów. 


Policjanci sprawdzili stan trzeźwości traktorzysty. Badanie wykazało, że miał ponad trzy promile alkoholu w organizmie. Okazało się ponadto, że nie posiada on uprawnień i w dodatku ma aktualny zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów. W związku z popełnionymi przestępstwami, mężczyzna został zatrzymany i noc spędził w policyjnym areszcie.


 Następnie został on przesłuchany i usłyszał zarzuty. Był on już wcześniej karany za podobne przestępstwa. O jego dalszym losie zdecyduje sąd. Grozi mu dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów, wysoka grzywna oraz nawet 5 lat więzienia.

« PREV
NEXT »

Popularne na Facebooku

Popularne