FAKTY
latest

reklama

Fakty

fakty

Ojciec zabił córkę, a później popełnił samobójstwo


Udusił niepełnosprawną córkę a potem popełnił samobójstwo. Wstępne ustalenia prokuratury dotyczące dramatu jaki rozegrał się zimą w Ostrzeszowie zostały potwierdzone w trakcie dochodzenia. Według śledczych doszło do tak zwanego samobójstwa rozszerzonego. Dlatego śledztwo zostało umorzone.


foto: 
faktykaliskie.pl

Jednym z dowodów w śledztwie był list. Napisał go mężczyzna, który zamordował niepełnosprawną – poruszającą się na wózku inwalidzkim córkę a później popełnił samobójstwo. 


– W trakcie odtworzono dokładnie przebieg zdarzeń jakie rozegrały się w domu w Ostrzeszowie między godzinami 12.40 a 13.55 kiedy znaleziono zwłoki – wyjaśnia Maciej Meler, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Ostrowie Wielkopolskim. - Prokuratura prowadziła dwa postępowania.


 Pierwsze dotyczyło zabójstwa kobiety i ono zostało umorzone ze względu na ustalenie, że sprawcą czynu była osoba, która zmarła. W tym konkretnym przypadku okazało się, że była to osoba najbliższa do pokrzywdzonej, która w odstępie kilku minut targnęła się na swoje życie.

Rodzinna tragedia rozegrała się pod koniec stycznia tego roku. Według ustaleń, kiedy 44 –latek został w domu sam z córką zamordował 21-latkę a później popełnił samobójstwo. Zwłoki w budynku gospodarczym przylegającym do ich domu mieszkalnego znalazła żona mężczyzny. Ona wezwała policję. Motywacją działania mężczyzny, jak wynikało z napisanego przez niego listu, powodem desperackiego czynu była zła sytuacja finansowa.

źródło: faktykaliskie.pl/ infostrow.pl

« PREV
NEXT »

Popularne