FAKTY
latest

reklama

Fakty

fakty

Nie został zaproszony na stypę, więc okradł zmarłą


Dzielnicowy z Ożarowa Mazowieckiego dzięki uzyskanym informacjom zatrzymał mężczyznę, który z terenu posesji swojej zmarłej sąsiadki ukradł konstrukcję stalowej zjeżdżalni, korpus chłodziarko-zamrażalki oraz elektryczną deskorolkę. Jak wyjaśnił policjantom, zrobił to, bo nie został zaproszony na stypę, a za pieniądze ze sprzedaży rzeczy, sam chciał sobie zrobić imprezę. Policjanci odzyskali skradzione mienie, a 41-latkowi przedstawili zarzuty. Teraz mężczyzna za swoje zachowanie odpowie przed sądem.


foto: policja


Gdy dyżurny komisariatu w Ożarowie Mazowieckim otrzymał zgłoszenie o kradzieży, do której doszło na jednej z posesji na terenie gminy, na miejsce skierował również dzielnicowego. Policjant ustalił okoliczności zdarzenia, a także osobę, która mogła mieć związek z przestępstwem.


 Dzielnicowy wspólnie z innymi funkcjonariuszami udali się do sąsiedniej posesji, gdzie zastali jej 41-letniego właściciela. Tam policjanci odzyskali skradzioną z terenu posesji jego zmarłej sąsiadki konstrukcję stalowej zjeżdżalni, korpus chłodziarko-zamrażalki oraz elektryczną deskorolkę.

Funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę. Jak wyjaśnił policjantom, zrobił to, bo nie został zaproszony na stypę, a za pieniądze ze sprzedaży rzeczy, sam chciał sobie zrobić imprezę. 41-latek usłyszał już zarzut kradzieży oraz uszkodzenia siatki ogrodzeniowej, przez którą wszedł na teren posesji. Teraz jego sprawą zajmie się sąd.

/ego/

« PREV
NEXT »

Popularne

loading...