Makabryczne odkrycie pod Łomżą. Zwłoki noworodka ukryte w pojemniku - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama


wtorek, 9 lipca 2019

Makabryczne odkrycie pod Łomżą. Zwłoki noworodka ukryte w pojemniku


Do tego szokującego odkrycia doszło 4 lipca bieżącego roku w miejscowości Gawrychy (gm. Zbójna). Zwłoki noworodka znalezione w pojemniku stojącym w ogrodzie w miejscowości Gawrychy w gminie Zbójna. 


foto: policja

Śledztwo prokuratury prowadzone jest w sprawie zabicia noworodka, poprzez niezapewnienie opieki po porodzie i ukrycie dziecka, skutkujących jego zgonem. Do zdarzenia miało dojść w czwartek, 4 lipca 2019 roku w Gawrychach. Jak zaznacza prokuratura zwłoki dziecka ujawniono w pojemniku znajdującym się w ogrodzie.


W sobotę przeprowadzono oględziny zwłok, materiał biologiczny poddano także dalszym badaniom. Jak zakomunikowała Prokuratura Okręgowa w Łomży, "ze wstępnych ustaleń wynika, że noworodek po porodzie został pozostawiony bez należytej opieki i porzucony”.


Śledztwo prowadzone jest w kierunku zabójstwa, poprzez niezapewnienie opieki po porodzie i ukrycie dziecka, skutkujących jego zgonem.


Jak informuje RadioBialystok- nikt z członków rodziny nie wiedział, że kobieta była w ciąży.


Ludzie mieszkający w Gawrychach nie chcą wypowiadać się na temat matki dziecka, kobiety, na której posesji naleziono ciało. Wiadomo jedynie, że ma ona więcej dzieci i zmaga się z trudnymi warunkami.


Ludzie nie znają sytuacji i nie mają żadnej wiedzy, a rzucają obelgami w kierunku matki dziecka. Nie wiedzą, jak wyglądało jej życie i jak doszło do tego. Jest drugie dno tej sprawy - usłyszeli zajmujący się tą sprawą reporterzy Faktu.
źródło: kurierwysmaz/ RadioBialystok/ RadioZet/ planeta.pl/ Fakt24

« PREV
NEXT »

Popularne na Facebooku

Popularne