Kalisz: Wysadzono bankomat. Policja szuka sprawców - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama


poniedziałek, 22 lipca 2019

Kalisz: Wysadzono bankomat. Policja szuka sprawcówSilna eksplozja obudziła mieszkańców ul. Kard. Wyszyńskiego w Kaliszu. Wczesnym rankiem ktoś wysadził w powietrze bankomat. Urządzenie zostało zniszczone doszczętnie. Policja szuka sprawców.


foto: 
infostrow.pl

To było przed 4.00, usłyszałem duży huk. Aż blok się zatrząsł. Wyjrzałem przez okno, zobaczyłem, że auta na parkingu są całe, od razu pomyślałem, że ktoś może wysadził bankomat – mówi nam mieszkaniec sąsiadującego z bankomatem bloku.

Bankomat osadzony był w ścianie filii nr 18 Miejskiej Biblioteki. Siła eksplozji była na tyle duża, że wyrwała urządzenie ze ściany, uszkadzając przy tym mur budynku i jego elewację. Metalowe i plastykowe fragmenty bankomatu porozrzucane są w promieniu kilkunastu metrów, również na pobliskich drzewach. Na razie nie ma informacji o ewentualnych poszkodowanych.

Teraz został ogrodzony policyjną taśmą. Pracują tam kaliscy kryminalni. Trwa obława za sprawcami eksplozji. Policja na razie nie zdradza czy z bankomatu zginęły pieniądze i w jakiej kwocie.Wkrótce podamy więcej informacji.

źródło: infostrow.pl

« PREV
NEXT »

Popularne na Facebooku

Popularne