Horodyszcze: W tragicznym wypadku zginęła 14-letnia pasażerka - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama


środa, 17 lipca 2019

Horodyszcze: W tragicznym wypadku zginęła 14-letnia pasażerka


Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj o godzinie 17 w miejscowości Horodyszcze. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący VW nastolatek doprowadził do zderzenia z kierującym Oplem. W wyniku zdarzenia śmierć poniosła nastoletnia pasażerka VW.


foto: policjaZ wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że kierujący samochodem marki VW 14-letni mieszkaniec gm. Wisznice doprowadził do zderzenia z samochodem marki Opel. 


Nastolatek wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie udzielił pierwszeństwa przejazdu. Oplem kierował 36-letni mieszkaniec gm. Jabłoń podróżujący z dwoma pasażerami. W wyniku wypadku śmierć na miejscu zdarzenia poniosła 14-letnia pasażerka VW. Do szpitala z obrażeniami ciała trafiły trzy osoby kierowca i pasażerowie z VW w wieku 13 i 14 lat. 


Jak ustalili policjanci 36-latek był trzeźwy. Potwierdziły to przeprowadzone przez policjantów badanie. Policjanci ustalają wszystkie okoliczności tragicznego wypadku oraz apelują o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze. Pamiętajmy, że w swoich rękach mamy nie tylko swoje życie, ale także innych uczestników ruchu drogowego.« PREV
NEXT »

Popularne na Facebooku

Popularne