FAKTY
latest

reklama

Fakty

fakty

"Całuj te buty, no całuj"! Przerażające nagranie - nad chłopcem znęcała się grupa nastolatkówFilm, który dotarł do redakcji PolsatNews od jednego z czytelników pokazuje kilku nastolatków, którzy zmuszali chłopca, m.in. do tego, żeby całował ich buty. Agresorzy wrzucili na końcu jego rower do wody. Jeden z oprawców całą sytuację nagrał telefonem i następnie ,,pochwalił się" nagraniem na portalu społecznościowym. W pewnej chwili chłopiec cofa się i prosi agresorów, aby przestali. W tle słychać tylko śmiech i pogróżki: ,,no to roweru nie będzie". Następnie widzimy na filmie zawieszony na skraju drewnianego pomostu jednoślad.


foto: wideo-screen-PolsatNews


Prześladowcy chłopca zmuszali go kilkukrotnie i grozili zatopieniem roweru, aby całował ich buty. W pewnym momencie w stronę ofiary zostały wymierzone kopnięcia, którymi próbowano zmusić chłopca do ponownego uklęknięcia i wykonywania upokarzających czynności. 


Mimo wszystko pod koniec nagrania rower chłopca, zostaje wyrzucony do wody. Znęcaniu towarzyszą salwy śmiechu i okrzyki. Chłopiec, aby wyciągnąć rower wchodzi do stawu. Film w tym momencie się urywa.

Sprawa została zgłoszona na policję

12 lipca w piątek, dziennikarze Polsat News wysyłają policji w Białej Podlaskiej nagranie, ponieważ stamtąd, jak poinformował ich czytelnik, najprawdopodobniej pochodzi jeden z agresorów.

Dyżurny KMP w Białej Podlaskiej poinformował, iż nagranie przekazane zostanie komendantowi.

– Złoży on odpowiednią dekretację i przekaże sprawę do wydziału kryminalnego. Zbadamy m.in. prawdziwość nagrania – powiedział.

źródłó: Polsat News« PREV
NEXT »

Popularne

loading...