FAKTY
latest

reklama

Fakty

fakty

Biała Podlaska: Podczas zabawy postrzelił kolegę


Policjanci ustalają okoliczności zdarzenia do jakiego doszło wczoraj na jednej z posesji w gm. Tuczna. Podczas zabawy 12-latka z młodszymi kolegami doszło do postrzelenia z wiatrówki jednego z nich. Na szczęście powstałe obrażenia nie zagrażają życiu chłopca. Apelujemy o rozwagę i przestrzeganie podstawowych zasad bezpieczeństwa podczas letniego wypoczynku.


Wczoraj wieczorem dyżurny komisariatu w Terespolu powiadomiony został o postrzeleniu z wiatrówki 10-letniego chłopca. Do zdarzenia dojść miało na jednej z posesji w gminie Tuczna. 


Policjanci którzy dotarli na miejsce ustalili, że 12-latek oraz jego dwaj młodsi koledzy bawili się na terenie posesji. W pewnym momencie w pomieszczeniu gospodarczym znaleźli wiatrówkę oraz śrut. Postanowili nią „postrzelać do celu”.

W czasie zabawy prawdopodobnie doszło do oddania niekontrolowanego strzału, przez jednego z chłopców. W jego wyniku postrzelony został będący na miejscu 10-latek. Na szczęście powstałe obrażenia nie zagrażają życiu dziecka. Policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności nieszczęśliwego zdarzenia. Apelują również o rozwagę i przestrzeganie podstawowych zasad bezpieczeństwa podczas letniego wypoczynku.

Apelujemy również do rodziców o zwiększony nadzór nad dziećmi w tym okresie. Powinniśmy zwracać szczególną uwagę na to gdzie i czym bawią nasi podopieczni. Wystarczy chwila nieuwagi, by doszło do tragedii.

B.S.P.

« PREV
NEXT »

Popularne