FAKTY
latest

reklama

Fakty

fakty

68-latka rozpyliła gaz pieprzowy w piaskownicy. Tłumaczyła tym, że dzieci jej dokuczały...


Policjanci z jastrzębskiej komendy wyjaśniają okoliczności rozpylenia gazu pieprzowego wśród dzieci na placu zabaw. Mundurowi potwierdzili, że dopuściła się tego 68-letnia kobieta. Swoje zachowanie tłumaczyła tym, że dzieci jej dokuczały...


foto: pixabay


Do zdarzenia doszło w ubiegłą środę około 18.30. Policjanci zostali zaalarmowani przez rodziców, że starsza kobieta na ulicy Malcherka miała rozpylić gaz pieprzowy na placu zabaw. 


Mundurowi na miejscu dowiedzieli się, że poszkodowanych zostało ośmioro dzieci, które miały widoczne zaczerwienienie na twarzy oraz w okolicach oczu. Czwórka z nich pozostała na obserwacji w szpitalu. Policjanci ustalili adres, gdzie miała przebywać kobieta. 68-latka przyznała się do rozpylenia gazu wśród dzieci na placu zabaw. 


Tłumaczyła, że zrobiła to, ponieważ dzieci były wobec niej złośliwe i jej dokuczały. Stróże prawa w mieszkaniu odnaleźli gaz pieprzowy, którego użyła. Policjanci prowadzą w tej sprawie postępowanie pod kątem narażenia nieletnich na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Grozi za to kara do 3 lat więzienia.

« PREV
NEXT »

Popularne